PRISTATYMAS

Užsakymai Lietuvoje siunčiami naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis (1,69 eur), Omniva (2,29 eur) bei LP Express paštomatais (2,49 eur) arba DPD kurjerių paslaugomis (kaina 4,29 €). Visi užsakymai už Lietuvos teritorijos ribų siunčiami naudojantis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis (kaina 8 €).

Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą per 24 val. nuo užsakymo suformavimo. Kitu atveju, užsakymas yra anuliuojamas. Siunta yra pradedama ruošti tik gavus apmokėjimą už prekes.

Prekės yra išsiunčiamos per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo patvirtinimo. Esant poreikiui gauti prekes skubiai, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

Jeigu prekės pirkėjo nepasiekia arba yra pristatomos ne laiku dėl nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą.

Jeigu pirkėjo gautos prekės neatitinka jo užsakytų arba yra netinkamas jų kiekis, komplektacija ar pažeista pakuotė, pirkėjas privalo nedelsiant informuoti pardavėją el.paštu, pateikdamas nuotraukas.

Prekių spalva dėl pirkėjo naudojamo monitoriaus nustatymų gali nežymiai skirtis.